KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12767175
nr 1276 7175
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Blandteknik, Monogramsignerad, 30x26 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:48:19
23/9 12:03:11
400 kr
23/9 20:43:20
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni